Виробництво руберойду

Руберойд — це матеріал для ізоляції покрівлі, який не втрачає своєї затребуваності навіть з розвитком технологій. Руберойд характеризується прекрасними влагооталкивающими властивостями, тому без нього не обходиться практично жодне будівництво.

Якщо говорити про структуру руберойду, то вона багатошарова.

Щоб почати виробництво, необхідно закупити сировину: крупнофракционную посипання для покрівлі, покрівельні бітуми та картон, будівельний пісок, талькомагнезіт.

Далі слід придбати верстат. Вартість установки залежить від безлічі чинників, зокрема, від обсягів виробництва, ступеня автоматизації і т. д. Також знадобиться стіл для розмотування вихідної сировини і ще один — для намотування готового продукту, а також агрегат для перемішування бітумного розчину.

Але перед тим як зробити вибір на користь того або іншого устаткування, доцільно створити клієнтську базу і купувати верстат вже з урахуванням того, скільки руберойду ви зможете продавати.

В цілому, початковий капітал становить не менше 1,5 мільйона рублів.

Якщо підійти до організації діяльності відповідально, то чистий прибуток складе близько 80 000 рублів на місяць, і всі вкладення окупляться протягом першого року роботи.

Поділіться своєю думкою