Виробництво «розумних» зовнішніх кнопок для комп’ютера

Гаджет під назвою Flic являє собою компактну портативну кнопку з можливістю установки різнопланових налаштувань в залежності від потреб власника. Цей диво-аксесуар встановлюється в будь-якому зручному місці і вміє спілкуватися з домашнім комп’ютером або ноутбуком на відстані. Пристрій дозволяє віддалено перегортати слайди в презентації, з його допомогою можна надсилати заздалегідь підготовлені інформаційні повідомлення в чат Slack, і це тільки деякі корисні функції просунутого девайса.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ще за допомогою міні-помічника Flic його власник має можливість управляти домашньою електронікою різного виду і призначення.

При цьому всі операції, вироблені за допомогою «розумного» аксесуара, моментально висвічуються на комп’ютерному моніторі в зручній формі віджетів. Це зроблено для того, щоб аналогічні дії при необхідності можна було здійснити навіть в момент відсутності інтелектуальної клавіші в зоні досяжності володаря.

Купівля одного девайса обійдеться майже в 35 доларів США. Бажаючим пристойно заощадити рекомендується придбати комплект з 4-х аналогічних виробів, який стоїть 99,99 долара.

Share your thoughts