виробництво «розумних» собачих ошийників

Автором унікального і прибуткового бізнес-проекту виступила компанія Mishiko. В «розумні» собачі нашийники, запропоновані до реалізації новаторами, вже були інвестовані кошти в розмірі 1,7 мільйона доларів.

Конструкція пристрою для собак досить проста. До обідка нашийника міцно прикріплюється спеціальний трекер. За допомогою цього нехитрого девайса господар може відслідковувати маршрут пересування чотириногого друга за допомогою систем ГЛОНАСС і GPS.

Примітно, що для управління аксесуаром створено окремий мобільний додаток, тобто для активації пошуку не потрібно витрачати гроші на оплату послуг операторів стільникового зв’язку.

Початкова вартість «розумного» нашийника для вітчизняних любителів тварин становить близько 9 000 рублів (119 євро). Можна також придбати аксесуар в комплекті з безлімітним підпискою, але тоді вартість збільшиться ще на 1900 рублів. Розробники передбачають варіант передплати на 1 місяць, ціна якої становить 350 рублів. Підписавшись, власник собаки має можливість отримувати дані з приладу в режимі реального часу.

У РФ подібний гаджет можна сьогодні придбати на торговому майданчику Ozon.ru.

Поділіться своєю думкою