виробництво «розумної» системи водопостачання

Заповзятливі молоді люди з Каліфорнії розробили і запустили у виробництво смарт-систему водопостачання під назвою Well. Інноваційна розробка вже користується заслуженою популярністю у споживачів, так як дає можливість своїм власникам вести строгий облік витрат водних ресурсів у власному будинку або квартирі.

Творці унікального пристрою стверджують, що мільйони користувачів благ цивілізації у всьому світі навіть приблизно не уявляють, яку кількість води вони споживають щодня для забезпечення власних потреб.

А Well наочно демонструє це і може дати деякі поради щодо більш раціонального використання такого цінного природного ресурсу, як вода.

«Розумна» система водопостачання, до складу якої входять душові насадки і змішувачі, оснащені вбудованими датчиками, допомагає не тільки зберегти природу, але і значно заощадити бюджет. Керувати обладнанням можна за допомогою спеціального мобільного додатку.

Звичайно, на сьогоднішній день випущено кілька комплектів пристрою, але в найближчому майбутньому планується запуск масового виробництва смарт-системи.

Поділіться своєю думкою