Виробництво розкладачок

Розкладушка — компактний і багатофункціональний предмет меблів, який придатний для використання в самих різних ситуаціях. На виготовленні цього атрибута для комфортного сну і відпочинку можна побудувати досить прибутковий бізнес при невеликих стартових вкладеннях.

Для початку потрібно орендувати площу під виробничий цех розміром не менше 75 кв. м. Набір інструментів невеликий. Самими великими придбаннями стануть болгарка, верстат для гнуття труб, швейна машинка, дриль. Загальна вартість обладнання не перевищить 60 000 рублів. Також потрібно закупити вихідні матеріали (трубки з алюмінію, тканини для пошиття матрацних чохлів, поролон, сітки, кріпильні елементи і т. д.).

В штат працівників на стартовому етапі буде достатньо найняти 4 людини: спеціаліста по роботі з металевими конструкціями, майстри-складальника, швачку та бухгалтера.

У середньому, собівартість однієї розкладачки не перевищує 1000 рублів, час на виготовлення — близько 3 годин. Продати готовий виріб можна, як мінімум, в 2 рази дорожче. Виробляючи 100-120 розкладачок щомісяця, є можливість покрити стартові вкладення в розмірі 300 000 рублів всього за 2,5 — 3 місяці. Головне — грамотний пошук каналів збуту.

Знайти клієнтів допоможе, як завжди, реклама. Використовуйте Інтернет, радіо, тематичні журнали, звертайтеся безпосередньо в спеціалізовані торговельні точки, на меблеві ринки і т. д. Попит на розкладачки є завжди, і якщо ваша продукція буде справді якісною, то проблем з реалізацією не виникне.

Поділіться своєю думкою