Виробництво розеток і вимикачів

Розетки і вимикачі є абсолютно в кожному будинку. Ця продукція користується незмінно стійким попитом. Саме тому виготовлення вимикачів і розеток здатне стати прекрасним бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно орендувати цех площею 300 кв. м і придбати обладнання. Кращим варіантом буде напівавтоматична лінія з конвеєрним вузлом. Крім цього, знадобляться прессовальная машина, піч і охолоджуючий агрегат. Дрібні елементи майбутньої продукції збираються вручну, тому потрібно забезпечити працівників робочими місцями, а саме складальними столами. Так як виробництво напівавтоматичне, то штат персоналу буде досить великою — близько 80 осіб.

Стартовий капітал значний. На великомасштабне виробництво потрібно закласти не менше 1 мільйона доларів. Як варіант, можна залучити партнерів і інвесторів.

За одну робочу зміну можна виготовляти до 350 розеток і вимикачів. Якщо організувати роботу в 3 зміни, то за добу реально випустити близько 1000 виробів. У середньому, вартість одиниці товару встановилася на рівні 2 доларів. Тобто в місяць можна заробляти до 60 000 доларів. Рентабельність бізнесу висока й окупити навіть такі вагомі вкладення можна вже через 4,5-5 років.

Share your thoughts