Виробництво роликів і ковзанів

На роликах і ковзанах сьогодні катаються і діти, і підлітки, і дорослі, і навіть пенсіонери. З цієї причини такий спортивно-розважальний інвентар користується все більшим попитом. Заснувавши власне виробництво роликів і ковзанів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку визначтеся з цільовою аудиторією. Якщо ваша продукція буде розрахована на звичайних людей, то в якості основи майбутніх виробів вибираються м’які матеріали — шкіра, дерматин, прогумовані і синтетичні тканини. Якщо ж ви плануєте виготовляти професійні ролики і ковзани, то будуть потрібні жорсткі черевики, в яких нога буде жорстко зафіксована.

Колеса для роликів виробляють із пластику або поліуретану. Щоб виготовляти коліщатка самостійно, потрібно закупити дороге обладнання, яке не кожному по кишені. Тому доцільно закуповувати комплектуючі у сторонніх виробників. Леза для ковзанів також можна закуповувати вже в готовому вигляді

Організація виробництва потребує наявності приміщення значній площі, яке можна розділити на кілька зон — цех для заготовок, цех для пошиття, цех складання і цех обробки. Штат компанії буде досить значним. Потрібно буде найняти не менш 40 чоловік (20 з них — оператори-верстатники, 5 швачок, прибиральниці, по одному майстру на кожен цех, а також кілька виконавців ручних процесів).

На закупівлю нового обладнання піде не менше 5 000 000 рублів. Значно заощадити можна, якщо придбати б/у станки. Практика показує, що навіть великі вкладення в цей бізнес окупаються досить швидко. Якісна продукція за конкурентною вартості буде користуватися високим попитом. Головне — провести грамотну рекламну кампанію, що дозволяє оперативно налагодити канали збуту.

Share your thoughts