Виробництво рідкого мила

Сьогодні все більшу популярність набуває рідке мило. Споживачі віддають йому перевагу не тільки через його дешевизну, але, головним чином, із-за того, що воно набагато ефективніше традиційного твердого мила. Саме тому виробництво рідкого мила і є перспективною і прибутковою справою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Незважаючи на те, що його рецептура тримається в строгому секреті, можна укласти договір з професійним технологом, який пропрацює і рецепт і технологію виробництва.

За розрахунками фахівців, у бізнес буде потрібно вкласти близько 15 млн руб. Значні витрати будуть потрібні на закупівлю необхідного обладнання (близько 8 млн крб), сировини, а також на придбання тари і дозаторів. Варто розробити фірмовий логотип і привабливий дизайн упаковки, що безсумнівно підвищить конкурентоспроможність товару.

Використання натуральних компонентів підвищить вартість продукції, але незважаючи на це приверне до себе увагу споживачів.

В залежності від вибору типу технології, потрібно орендувати відповідне приміщення або ж можливо буде навіть налагодити виробництво в домашніх умовах.

Обсяг випуску продукції безпосередньо залежить від потужності обладнання. Реалізація її здійснюється оптовими партіями. Середня вартість однієї п’ятилітрової каністри — до 150 руб. Якщо продукцію розлити у флакони з дозаторами, вартість продукту значно зросте. Таким чином, виробництво рідкого мила може стати прибутковим бізнесом.

Share your thoughts