Виробництво рідкого диму

Ще кілька років тому про рідкому димі мало хто чув. Але сьогодні цей продукт користується небувалим попитом. Тому виробництво рідкого диму є вкрай перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це підприємства, що виробляють копчені товари. Але і рядових споживачів не слід прибирати з поля зору — використання рідкого диму в домашніх умовах вже давно не рідкість.

Для виробничого цеху підійде приміщення площею 100-150 кв. м. Основне обладнання — це спеціалізована лінія для піролізу деревної стружки. Функціонує така установка за принципом водяного дистилятора. Саме вихідне сировину можна закуповувати у сторонніх постачальників, а можна і придбати недорогий верстат для деревообробки і виготовляти тріску самостійно.

Для успішного старту потрібно 2 100 000 рублів. Більша частина суми піде на закупівлю обладнання. Але не обійтися і без витрат на оформлення ІП, рекламну кампанію, заробітну плату працівникам.

500 мл рідкого диму оцінюється в середньому в 100 рублів. Щодня цілком реально виготовляти до 200 літрів продукту. Тобто щомісячна виручка від продажу всього обсягу не менше 1 мільйона рублів. З урахуванням усіх витрат, терміни окупності вкладень не перевищать 8 місяців.

Share your thoughts