Виробництво релігійного одягу

На сьогоднішній день налічуються десятки різних світових релігій. Кожна з них має свої відмінні особливості, які проявляються, зокрема, в одязі священнослужителів. Особливим колоритом характеризуються шати представників православної церкви. Храми мають ряд матеріальних потреб. Крім різного церковного начиння, священикам постійне потрібне оновлення їх специфічного гардеробу. Тому виробництво релігійного одягу може стати прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно знайти відповідне приміщення і закупити обладнання — швейні машини, оверлоки, гудзиковий напівавтомат, петельний напівавтомат, розкрійні столи, відпарювач, дошку для прасування, машину для вишивання і т. д. Також потрібні тканини та інші витратні матеріали. На цьому етапі доведеться витратити, в загальній складності, близько 300 000 рублів.

Штат персоналу складається з 13-15 осіб. Це не тільки швачки, але і дизайнер, раскройщики, гладильщиков, наладчики устаткування, раскладчики, комірник, бухгалтер і т. д.

Загальна сума стартового капіталу становить не менше 1 мільйона рублів. Практика показує, що на пошитті релігійного одягу цілком реально заробляти до 500 000 рублів на місяць. Таким чином, окупляться вкладення дуже оперативно. Головне — налагодити тісний контакт з цільовою аудиторією.

Share your thoughts