Виробництво радіаторів опалення

Радіатор — невід’ємна частина опалювальної системи. На виробництві радіаторів можна побудувати прибутковий бізнес. Звичайно, вкладення будуть достатньо високими, але і результат не змусить себе чекати.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку визначіться, який тип батарей ви хочете робити. Існують радіатори з алюмінію, міді, сталі, чавуну, а також біметалічні різновиди. Розрізняються ці агрегати і типом розміщення — настінні і підлогові.

Найбільшою популярністю користуються мідні і алюмінієві радіатори. Теплопровідність у цих видів однаково висока, але мідь — задоволення дороге, тому частіше застосовують алюміній. Звичайно, цей метал має недоліки, але переваг у батарей з нього набагато більше, ніж недоліків.

Технології виробництва поділяються на 2 види — екструзійна і ливарна. Остання вважається більш високотехнологічною.

Якщо ви плануєте створити бізнес з виробництва радіаторів опалення, потрібно уважно вивчити всю наявну інформацію, зіставивши всі «за і проти». Вкладення в проект чималі, але ринок переповнений продукцією від зарубіжних виробників, ціни на яку «кусаються». Якщо ви зможете запропонувати цільової аудиторії вироби високої якості, але за більш доступною вартості, то проблем з реалізацією товару не буде. Рентабельність бізнесу оцінюється в 60-70%.

Share your thoughts