Виробництво пива на дощовій воді

Подібний проект успішно реалізується компанією Hemelswater в Амстердамі — місті, в якому, як відомо, проливні дощі — справа звична. Щорічно цей великий мегаполіс потопає в дощових потоках, тому місцеві новатори створили спеціальний проект — Amsterdam Rainproof, в рамках якого пропонувалися різні ідеї щодо використання величезної кількості випадаючих опадів.

Так ось, компанія Hemelswater запропонувала очищати дощову воду і готувати з неї популярний пінний напій — пиво, і цей проект став приносити чималий дохід своїм розробникам.

Новий сорт пива відмінно продається в місцевих барах по 2 євро за пляшку. Зрозумівши успішність нового починання, компанія вирішила вивести виробництво на масовий рівень і встановити бочки для збору води буквально на кожній міській вулиці.

Але поки ж вода збирається тільки в пару великих резервуарів, які розмістили біля Амстердамського університету. Лише за 1 весняний місяць 2016 року ці резервуари наповнилися тонною дощової води, яка фільтрується потім за особливою технологією, також розробленої компанією Hemelswater.

Успіх виробників в наявності, тому в 2017 році по всій території Амстердама з’являться численні бочки, які планується укомплектувати спеціалізованими датчиками наповнення, щоб не пропустити жодну краплю дорогого, як виявилося, дощу.

Поділіться своєю думкою