Виробництво ПВХ-труб

Гофровані та каналізаційні труби з ПВХ є вкрай затребуваним матеріалом на сьогоднішній день і поступово витісняють металевих «побратимів». Заснувавши власне виробництво таких виробів, можна отримати стабільно високий постійний дохід.

Труби з полівінілхлориду мають дуже широкий спектр застосування. Їх використовують при монтажі різних систем життєзабезпечення — каналізації, опалення, водопостачання, а також в процесі газифікації. Тобто, цільова аудиторія початківця бізнесмена досить широка. Але потрібно відзначити, що і чимала конкуренція.

Основне завдання бізнесмена — знайти хороших постачальників сировини. Озаботьтесь цим питанням ще в процесі підготовки бізнес-плану. Від вибору початкового сировини буде залежати те, яке обладнання доведеться купувати. Для виробництва різних труб застосовуються різні матеріали. Тому на етапі пошуку постачальників потрібно визначитися і з асортиментом.

Для організації виробництва повного циклу потрібно повноцінна виробнича лінія, трубонарезающая машина, система подачі, спеціальний навантажувач. Щоб проект став реально успішним, його розвиток доведеться вкласти не менше 8 мільйонів рублів. Середньостатистичні терміни окупності — 1,5-2 року.

Поділіться своєю думкою