Виробництво пряжі

В’язані речі різного типу набирають популярність у нашій країні день від дня, а разом з ними зростає попит на пряжу. Заснувавши невелику фабрику, що спеціалізується на виготовленні ниток для в’язання, можна отримати високий і стабільний дохід на довгі роки вперед.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У Росії не дуже багато підприємств, які займаються виготовленням пряжі, тому цілком можливо скласти їм гідну конкуренцію за умови випуску дійсно якісного продукту.

Для успішного старту знадобиться значний капітал від 3 до 4 млн рублів. 80% з цієї суми буде витрачено на закупівлю обладнання, здатного виробляти щомісяця до 5 тонн продукції. Для таких обсягів слід орендувати цех не менше 300 кв. метрів. Плюс, знадобляться окремі приміщення під склад і базу.

Повноцінний комплект обладнання складається з: трепальной, щипальной, щипально-замасливающей машинок, фарбувального агрегату, механізованого лабазов, чесального верстата, а також апаратів для крутіння та намотування.

В якості сировини можна використовувати як натуральні, так і синтетичні матеріали, а також їх різні поєднання.

Пряжа популярна круглий рік, але в різні сезони затребувані різні її види. Наприклад, взимку більше купують шерсть і акрил, а влітку — бавовна і віскозу.

Налагодити канали збуту буде зовсім не складно при оптимальному поєднанні ціни і якості. Середній термін окупності вкладень — 6-12 місяців.

Share your thoughts