Виробництво пряжі на дому

Виробництво ниток для в’язання вважається дуже перспективним бізнес-проектом. Але для відкриття повноцінного цеху потрібні великі фінансові вливання. Якщо таких немає, аналогічний проект можна реалізувати в межах власного будинку — натуральна пряжа домашнього виготовлення і ручного фарбування цінується дуже високо.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Реалізувати такий проект можна навіть в невеликому містечку. Шерсть ручної роботи в рази перевершує фабричні аналоги за всіма параметрами, тому такий товар купують завжди навіть при більш високій вартості.

Для організації міні-цеху потрібно близько 100 000 рублів. Цих грошей вистачить для оформлення документів, закупівлі обладнання (чесальной машини, звичайної або электропрялки, моталки) і вихідних матеріалів (овечої вовни, козячого пуху тощо).

Для продажу готової продукції немає необхідності відкривати окрему торговельну точку — можна орендувати полку в тематичному магазині для рукодільниць. Оренда коштує недорого, а результати не змусять себе чекати. Паралельно просувайте бізнес в інтернеті. Створіть власні групи в соцмережах, розміщуйте інформацію на відповідних форумах. Можна запропонувати відправку пряжі поштою по всій країні — такий тип продажів сьогодні дуже поширений і добре працює.

Передбачувані терміни окупності вкладень не перевищать 4 місяці. З 1 кг вовни овець виходить близько 15 клубочків пряжі вагою 50 гр. А з такої ж кількості козячого пуху можна зробити 20 клубків. Вартість варіюється від регіону до регіону. Але, в будь-якому випадку, пряжа ручної роботи не буде коштувати дешево. Головне — знайти свою цільову аудиторію.

Share your thoughts