Виробництво пряників

Смак і аромат пряників знайомий кожному з дитинства. Пряники асоціюються у людей з істинно російською культурою, і поласувати цим продуктом люблять практично всі. Відкривши власне виробництво пряникових смакоти, можна отримати високий і стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

З назви продукту зрозуміло, що до його складу входять прянощі. Асортимент виробництва може бути дуже різноманітним. Великою популярністю користуються класичні пряники, так і аналогічна продукція з різними начинками — шоколадом, повидлом, глазур’ю і т. д. Тісто для приготування може бути як вжитку, так і заварним.

Для реалізації проекту буде потрібно приміщення не менше 70 кв. м. Технологія виробництва приблизно однакова для всіх типів продукції. Спочатку замішується тісто, потім з нього формуються заготівлі та випікаються пряники. Далі відбуваються процеси сортування, охолодження і упаковки.

На обладнання доведеться витратити не менше 800 000 рублів, якщо планується велике виробництво. Доцільно придбати повноцінну автоматизовану лінію, здатну виготовляти до 120 кг пряників в годину.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 20-25%. При налагоджених каналах збуту навіть самі значні інвестиції окупаються через 18 місяців роботи (зазвичай — раніше).

Share your thoughts