Виробництво прозорого бетону

Ви хочете відкрити власний бізнес, але не знаєте, що б такого оригінального запропонувати потенційним покупцям? В. Тимшин — людина, який не став вигадувати нічого нового. Він просто по-своєму «інтерпретував» виготовлення вже існуючого продукту.

Колись він зацікавився технологією виробництва прозорого бетону, який імпортується по всьому світу з Німеччини. Природно, коштує він дуже дорого. Варто відразу обмовитися, що спеціальної освіти Тимшин не мав. А тому він спочатку освоїв ази виготовлення сумішей, а потім — почав експериментувати, використовуючи в якості лабораторії власну кухню.

Через якийсь час його старання увінчалися успіхом — майбутньому підприємцю вдалося-таки створити вітчизняний аналог прозорого бетону. Незабаром він задумався про налагодження масового виробництва.

Проект був реалізований досить швидко — ідея випуску естетичного, але порівняно недорогого по собівартості бетону знайшла відгук серед потенційних інвесторів. Сьогодні нова компанія також розробила прозоре дерево, яке виготовляється на основі натуральної деревини.

Так звичайна людина за 3 роки став великим підприємцем.

Поділіться своєю думкою