виробництво противосмоговых масок з кросівок

Несподівано затребуваним і прибутковим виявився бізнес-проект одного маловідомого китайського дизайнера. Молодий чоловік на ім’я Ван Джицдзюня захоплюється спортом, а точніше бігом. Він періодично брав участь в аматорських змаганнях, пробігав довгі марафонські дистанції.

Щоб підтримувати спортивну форму, китаєць тренувався і вечорами бігав по вулицях Пекіна. Якось увечері він відчув важкість міського повітря. Смоговое задимлення ставало все гірше з кожним днем.

Тоді дизайнер-спортсмен вирішив висловити своє невдоволення екологічною ситуацією в рідній країні, придбав пару стильних кросівок для бігу і спорудив з них унікальну в своєму роді захисну маску, забезпечивши її кількома фільтрами.

Процес створення маски досить тривалий і копіткий. На виготовлення одного виробу йде до 5 днів. Але зате стильні аксесуари, незважаючи на високу вартість, що доходить до 5000 доларів США, розходяться, як «гарячі пиріжки».

Тепер молодому підприємцю не потрібно витрачатися на придбання «сировини» для масок. Авторитетні компанії зі світовим ім’ям самі пропонують свої послуги з безоплатного постачання кросівок в обмін на рекламу, яку вони отримують у процесі реалізації захисних виробів.

Сам же винахідник говорить, що й не планував заробляти великі гроші на своїх оригінальних аксесуарах, а всього лише хотів привернути увагу громадськості до екології міста і планети в цілому.

Поділіться своєю думкою