Виробництво профілю для гіпсокартону

Оцинкований профіль для гіпсокартону — украй затребуваний товар на будівельному ринку. На виробництві цього виду продукції можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Як зрозуміло з назви, основним матеріалом для виготовлення профілю служить оцинкована сталь. Сам профіль може мати різні характеристики. Виходячи з обраного асортименту, набувається виробнича лінія.

Середня вартість повноцінного комплекту обладнання становить 700 000 рублів. Також в цеху не обійтися без кран-балки — це ще близько 160 000 рублів. За сировину на початковому етапі доведеться заплатити близько 500 тисяч рублів, приблизно стільки ж піде на підготовку приміщення, ремонтні роботи та інші дрібні витрати. Таким чином, розмір стартового капіталу буде не нижче 2 мільйонів рублів.

Враховуючи чималу суму початкових вкладень, окупність протягом перших 2 – х років можна назвати досить оперативною.

Такого результату можна досягти при середній продуктивної потужності та виготовленні 330 погонних метрів профілю в годину (робота позмінна, 8 годин). Такий бізнес вважається рентабельним і вкрай перспективним, тому початківцям підприємцям, які мають необхідні для старту фінанси, варто звернути на даний проект особливу увагу.

Поділіться своєю думкою