Виробництво профільованого бруса

Профільований брус — мегапопулярний сьогодні будівельний матеріал. Його обирають для будівництва споруд різного виду і призначення завдяки високій міцності, екологічності та відносно доступною вартості. На виробництві профільованого бруса можна побудувати вкрай прибутковий бізнес.

Виробничий цех повинен бути достатньо просторим — не менше 180 кв. м. Цього вистачить для розміщення сировини та обладнання — верстатів, сушильної камери, гідравлічного преса, навантажувача і супутнього інвентарю.

Приділіть особливу увагу підбору персоналу. На підприємстві такого типу повинні працювати тільки кваліфіковані фахівці. У число обов’язкових працівників входять оператори верстатів (кожного окремо), сушарки, преса, а також водій навантажувача.

Щоб вигідно виділитися серед конкурентів, простий реклами недостатньо. Обов’язково потрібно показати «товар обличчям». Тому проводите демонстрації, постарайтеся налагодити співпрацю з великими будівельними фірмами, поповнюйте клієнтську базу усіма можливими способами.

Практика показує, що для організації міні-заводу, що спеціалізується на виготовленні профільованого бруса, знадобляться чималі вкладення — від 2,8 млн рублів. При цьому, якщо будуть налагоджені канали збуту, всі витрати окупляться вже через півроку, і далі власник цеху зможе стабільно отримувати до 500 000 рублів щомісяця.

Поділіться своєю думкою