Виробництво прасувальних дощок

Часи, коли наші мами і бабусі старанно нагладжували білизну на обідніх столах, попередньо застеливши їх простирадлом або скатертиною, давно канули в лету. Сьогодні практично в кожному будинку є такий зручний, практичний і корисний атрибут, як прасувальна дошка. Попит на таку продукцію зростає з кожним роком, тому виробництво прасувальних дощок здатне принести підприємцю стабільно високий заробіток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Наші співвітчизники не надто активно купують прасувальні дошки від зарубіжних виробників зважаючи на їх високу вартість. Тобто, щоб завоювати аудиторію, необхідно запропонувати якісний продукт за доступною ціною. Бажано мати максимально широкий асортимент виробів на будь-який смак і достаток. Дошка для прасування повинна бути легкою, компактною, стійкої, функціональної і, звичайно ж, привабливою зовні. Тому, в першу чергу, подбайте про створення проекту детального майбутніх виробів.

Найбільшою популярністю користуються дошки довжиною від 130 до 150 см і шириною близько 40 див. Вибирайте для стільниці максимально легкі матеріали — фанеру, ДСП і т. д. Практика показує, що собівартість середньостатистичної прасувальної дошки не перевищує 250 рублів, продається ж це виріб на ринку, як мінімум, в 2, а то і в 3 рази дорожче. Розміри стартового капіталу не перевищать 300 000 рублів. При налагоджених каналах збуту вкладення окупляться дуже швидко.

Share your thoughts