Виробництво прального порошку

Незважаючи на величезний асортимент засобів для прання на прилавках наших магазинів, для пральних порошків завжди знаходяться канали збуту. Організувавши виробництво таких порошків, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Після оформлення ІП можна приступати до пошуку підходящої території. Необхідно обладнати цех (50-100 кв. м.), склад (близько 400 кв. м), приміщення для персоналу.

Склад пральних порошків приблизно однаковий, різниця лише в якості тих чи інших речовин і їх концентрації. На порошкових виробництвах використовують Пави, зв’язувальні речовини, відбілюючі елементи, луги, мильну стружку, ароматизатори, піногасники, антиресорбенты.

Повноцінна виробнича лінія, за допомогою якої можна отримувати до 500 кг порошку на день, коштує близько 250 000 рублів. Аналогічне обладнання з продуктивністю до 1500 кг в 2 рази дорожче. Додатково отримується пакувальна лінія (390 000 руб.), транспортери (300 000 руб.), компресор (25-30 000 руб.).

Найважливіше в порошковому справі — грамотна розробка рецептури. Обов’язково вдамося до допомоги досвідченого технолога — від його професіоналізму багато в чому залежить успіх бізнесу.

Мінімальна сума стартового капіталу становить 1 мільйон рублів. Оптова вартість бюджетного прального порошку встановилася на рівні 50 руб./кг. Рентабельність оцінюється в 40%.

Share your thoughts