Виробництво повстяних виробів

Повстяні устілки — прекрасний захист від холоду для ніг в наші морозні зими. Ці аксесуари володіють масою достоїнств, в числі яких не тільки прекрасна гріюча здатність, але і пом’якшення навантаження на суглоби, амортизація кроку, екологічність, зносостійкість. Виробництво повстяних устілок здатне стати прибутковим бізнес-проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації ідеї необхідно невелике приміщення в 50-60 кв. м Основна сировина для виготовлення устілок — це овеча вовна. Часто цей матеріал комбінують з синтетичними волокнами. Можна використовувати дешевші замінники, наприклад, так званий шерстепон. Виробничий цех обладнається верстатом для попереднього розпушення сировини, щипальным верстатом, машиною для подачі повсті, чесальным верстатом, настильної машинкою, блоком подачі, блоком попереднього пробивання, иглопробивочным верстатом, блоком нижнього пробивання, верстатом прокручування та формувальним пресом. Повний комплект коштує не менше 7000 доларів.

Штат співробітників складається з 12-15 чоловік.

Сума стартового капіталу починається від 13 000 доларів. При продуктивності до 10 000 виробів в день і повної реалізації товару окупляться вкладення через рік роботи.

Share your thoughts