виробництво повітряних бульбашок

Більшості з нас знайоме задоволення, одержуване від безглуздого, на перший погляд, заняття — тріскання бульбашок на пакувальній плівці. Науково-дослідні дані говорять про те, що клацати повітряні бульбашки дуже корисно: невигадливі дії допомагають швидко розслабитися і впоратися зі стресом. Плівкові бульбашки приємні на дотик, вони сприяють розвитку тактильної чутливості і дрібної моторики рук.

На основі подібних дослідження японці розробили цікаву бізнес-ідею: вони запустили у виробництво унікальні брелоки для ключів. На поверхні цього силіконового винаходу під назвою Mugen Puti Puti знаходяться м’які кнопочки, що імітують текстуру бульбашки на пакувальній плівці.

Також брелок оснащений вбудованим динаміком, і коли користувач натискає на пухирець, він тут же чує звук, в точності схожий на звук лопающегося пакувального матеріалу.

Також власники подібних гаджетів заохочуються деяким кількістю кумедних бонусів: наприклад, кожен сотий «лопнув» бульбашка призводить до того, що брелок видає смішні та веселі звуки.

Виробництво таких виробів — відмінний початок для малого бізнесу.

Поділіться своєю думкою