виробництво повітроводів і фасонних виробів

Металеві фасонні вироби (заглушки, муфти, перехідники, заслінки і т. д.) і повітроводи незамінні при облаштуванні вентиляційних систем будь-якого типу. На виробництві подібної продукції можна заробити чималі кошти, не маючи при цьому грандіозного стартового капіталу.

Для початку потрібно подбати про оренду виробничого цеху: приміщення не повинно бути менше 50 кв. метрів. Далі необхідно вибрати і придбати обладнання. Вид і потужність установки залежить від масштабів планованого виробництва і від величини можливих початкових вкладень.

Лінія для виготовлення найпростіших і затребуваних прямошовних труб і супутніх фасонних товарів обійдеться вам в середньому в 20 000 євро.

Щоб обслужити подібний агрегат, необхідно найняти помічників в кількості 4-х чоловік. Основна перевага такого обладнання — це його компактність і мобільність.

В якості сировини виступає спеціалізована оцинкована сталь. Тонна цього матеріалу обходиться в середньому в 40 000 рублів.

В цілому, для запуску стартапу потрібен 1 мільйон рублів. При цьому всі витрати окупляться вже протягом першого півроку, так як мінімальна прибуток при правильно налагодженого ринку збуту складе не менше 200 000 рублів на місяць.

Поділіться своєю думкою