Виробництво поліпропіленових мішків

В Росії така зручна тара, як міцні і місткі поліпропіленові мішки, користується високим попитом. На виробництві цих виробів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основні сфери застосування мішків з поліпропілену — це аграрно-харчова та будівельна. Цю упаковку застосовують для фасування сипучих продуктів, а також транспортування і зберігання деяких овочевих культур, наприклад буряків і картоплі. Виробляти мішки вигідно з тієї точки зору, що вони не псуються і зберігаються дуже довго, не маючи терміну придатності.

В якості сировини для виготовлення мішків застосовують як первинний поліпропілен, так і вторсировину. Матеріал поставляється на виробництво в гранульованому вигляді. Примітно, що браковані вироби не викидаються — їх можна переробити знову, тобто виробництво практично безвідходне.

Площа міні-заводу не буде менше 800 кв. м., тому готуйтеся до оренди великого приміщення. Крім самого виробничого цеху, треба упорядкувати складську зону і кімнату для персоналу.

Повноцінна виробнича лінія, виготовлена в Китаї, коштує близько 3,5 мільйона рублів. Комплектацію можна вибирати на свій розсуд. У стандартний набір входять змішувач, екструдер, машина для подачі сировини, комплекс для намотування, ткацький верстат, нарезочный агрегат, швейна машина і апарат для нанесення зображення на готовий виріб.

Загальна сума стартового капіталу становить близько 5 мільйонів рублів. Орієнтовні терміни окупності проекту при налагоджених каналах збуту продукції — 1,5-2 року.

Share your thoughts