виробництво полімерно-піщаної черепиці

Переробка відходів, що здатна приносити чималий прибуток. Так, з поліетиленових пляшок і пакетів при бажанні можна виробляти унікальний за своїми властивостями, міцний і надійний покрівельний матеріал — черепицю.

Для відкриття бізнесу слід обзавестися виробничою лінією і закупити сировину: полімерний сміття, барвник і пісок.

Детальніше про технології виробництва можна прочитати в спеціалізованій літературі, а також на просторах всесвітньої павутини.

Для встановлення виробничого обладнання потрібно орендувати просторе приміщення площею не менше 150 кв. м і оснастити його хорошою системою вентиляції. А далі лінія все зробить самостійно — треба буде тільки засипати вихідна сировина в екструдер і задати необхідні параметри.

Подібне виробництво здатне принести чималий дохід. При цьому на його запуск не потрібно жодних дозволів і сертифікатів. Щоб вийти на прибуток швидко, краще організувати роботу в дві зміни і найняти 8 робітників.

Таким чином, ви не тільки зможете самостійно заробити, але ще дати можливість заробітку іншим людям, а також, що важливо, допомогти очистити навколишнє середовище від полімерних відходів.

Поділіться своєю думкою