Виробництво полікарбонату

Полікарбонат — унікальний матеріал, який завдяки своїй доступній вартості, антикорозійним якостям, міцності і довговічності користується величезним попитом в будівельній і сільськогосподарській галузях. Двошаровий пластиковий лист з прошарком з ребер жорсткості у формі бджолиних сот з успіхом застосовується при монтажі перегородок, козирків, транспортних зупинок, покрівлі, басейнів, теплиць, вітрин тощо

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Площа приміщення, в якому буде зручно виготовляти полікарбонат, повинна бути значною — не менше 1500 кв. м. Крім самого цеху знадобиться ще й склад, а також підсобні приміщення для робітників (операторів, прибиральниць, комірників тощо).

Автоматизована лінія, що виробляє полікарбонат, здатна випускати до 350кг готового продукту на годину (5метров/хв.). В якості вихідної сировини використовуються спеціальні фенольні гранули і вугільна кислота. Варто повноцінна установка близько 1 200 000 рублів. Приблизно стільки ж доведеться витратити на оренду території. Закупівля сировини обійдеться ще в 3 млн рублів. Також неможливо знайти клієнтів без якісної реклами, тому не варто на цьому економити. Хороша рекламна компанія оцінюється приблизно в 400 000 грн.

Таким чином, стартовий капітал буде вкрай значним, але і рентабельність полікарбонатного бізнесу дуже висока. Інвестиції повертаються, в середньому, за 2-2,5 року, а чистий багатомільйонна прибуток забезпечена власнику виробництва на довгі роки вперед.

Share your thoughts