Виробництво поліетиленового воску

В європейських країнах давно навчилися виробляти так званий поліетиленовий віск. По своїй структурі й властивостям він абсолютно ідентичний бджолиного. Але основним матеріалом для виготовлення такого воску служить поліетилен високого тиску. У Росії конкуренція серед виробників такої унікальної продукції майже відсутня, тому зайняти гідне місце в даній бізнес-ніші під силу навіть починаючому підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Поліетиленові воски випускаються в декількох видах. Вони відрізняються один від одного технічними характеристиками, такими як в’язкість, щільність, температура плавлення і т. д. Сфера застосування матеріалу дуже широка — синтетичні воски використовують для виготовлення технічних мастил і масел, барвників, свічок, автокосметики, кабелів і т. д. Існує також окислений віск, який застосовують в харчовій промисловості (від має глазирующими властивостями).

Для виробництва поліетиленового воску потрібно закупити автоматизовану лінію, що складається з машини, машини для вакуумної дегазації, вакуумного теплообмінника, фільтра, дистилятора, деструктора і ємностей. Технологія виготовлення дуже цікава. Береться вихідна сировина, поміщається в екструдер, розплавляється, очищається від домішок і газів. Потім відбувається нагрівання сировини до температури розкладання. Під час цього утворюються гази, що надходять в дистилятор і стають рідкими. Отриману масу охолоджують і фасують.

Витрати і терміни окупності розраховуються окремо в кожному конкретному випадку. В Інтернеті є достатня кількість інформації про обладнання, його продуктивності і вартості. Прибуток залежить від обсягів виробництва, рентабельність якого, як показує практика, досягає 80%.

Share your thoughts