Виробництво подушок і ковдр

Відомі всім ще з радянських часів ковдри і подушки з шерстю і пухом поступово втрачають свою актуальність. На зміну їм приходять не менш зручні і функціональні вироби з додаванням синтетичних і напівсинтетичних наповнювачів, на виробництві яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Подушки і ковдри — це той товар, на який завжди є попит. При належній якості та широкому асортименті продукції проблем зі збутом не виникає. Для організації виробництва потрібно взяти в оренду цех площею до 150 кв. м. Крім цього, потрібно виділити територію під склад, так як вироби, що виготовляються відрізняються значними габаритами, і їх потрібно десь зберігати.

Статистика показує, що росіяни віддають перевагу одеялам з наповнювачами. Існує кілька різновидів такої продукції, в залежності від сезону — для зими шиють теплі ковдри, для весняно-літнього сезону — більш легкі і комфортні. Пухові ковдри купуються досі, але вироби з синтепоном, холлофайбером, бамбуковим волокном і синтепухом користуються більшою затребуваністю, так як вони більш зручні в експлуатації, довговічні і гіпоалергенні.

Щоб виготовляти ковдри і подушки, потрібні столи для розкрою матеріалів, окантовочное обладнання, стьобальними верстати, машини для переробки і підготовки волокон. Якщо планується проводити пухо-пір’яні товари, то додатково слід придбати бактерицидні установки. Комплектація виробничої лінії залежить від різновиду виробленої продукції. Мінімальна вартість швейного обладнання починається від 1 мільйона рублів. На ринку представлені агрегати від європейських, китайських і російських виробників.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 50%. При налагоджених каналах збуту і грамотної маркетингової стратегії всі витрати окупаються через 1,5-2 роки.

Share your thoughts