Виробництво плитки з дикого каменю

Плитка з дикого каменю (пісковику) користується все більшим попитом у будівельно-оздоблювальної сфері завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам. Саме тому, організувавши власне виробництво такої плитки, можна отримати вагомий прибуток у досить стислі терміни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Плитка і бруківка з пісковика володіють масою достоїнств для починаючого підприємця, серед яких низька собівартість, простота виготовлення, демократична для потенційних покупців ціна, безвідходність виробництва, можливість добувати вихідний матеріал самостійно, без залучення сторонніх постачальників.

Цільова аудиторія бізнесмена обширна. Плитка з дикого каменю затребувана приватними домовласниками, господарями невеликих торгівельних комплексів, кафе, стоянок, а також будівельними магазинами і ремонтно-будівельними бригадами.

Займатися цим родом діяльності вигідніше тим, хто проживає в європейській частині нашої країни, так як саме на цій території зосереджені основні поклади відповідного дикого каменю. Для початку потрібно орендувати невелике виробниче приміщення у 35-40 кв. м. Коли бізнес піде в гору, то можна буде подумати про розширення виробництва. Обладнання для обробки пісковика і створення з нього гідною плитки доступно за ціною. Якісний верстат можна придбати за 80 — 130 тисяч рублів. Але практика показує, що можна просто звернутися до народних умільців, які будуть здатні зібрати цю примітивну машину самостійно і візьмуть за свою роботу, як мінімум, у 2 рази менше коштів.

Виробництво плитки з дикого каменю, без сумніву, высокоперспективный для Росії бізнес. І поки що конкуренція в цій області ще не надто висока, варто подумати про те, щоб зайняти гідне місце в цій підприємницької ніші.

Share your thoughts