Виробництво пластиліну

Виготовлення матеріалів для творчості в промислових масштабах здатне приносити чималий дохід. Стабільний заробіток забезпечить підприємство по виробництву пластиліну.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пластилін — невід’ємна частина життя більшості дітей. Його активно застосовують на заняттях у дитячих садках і школах, так і для домашнього використання набори для ліплення набувають досить часто, хоча в цьому випадку пік продажу припадає на канікулярний період, в основному, на літні місяці.

Крім самих маленьких членів товариства, до складу цільової аудиторії починаючого підприємця входять скульптори та інші представники творчих професій, для яких моделювання — одна з стадій роботи над будь-яким проектом.

Пластилін буває різних видів. Найпопулярніші — це класичний і воскової. Ще нерідко набувають плаваючі, скульптурні і кулькові склади.

Основними матеріалами для виготовлення пластилінової суміші служать віск і глина. Також до складу цього продукту входять барвники, вазелін, озокерит, церезин і тварина сало. Повноцінна виробнича лінія, відповідна під будь-які види пластиліну, коштує близько 500 000 рублів. Таке обладнання, як правило, роблять на замовлення.

Особливу увагу слід приділити підбору співробітників. Пластиліновий цех не обійдеться без хіміка-технолога, керівника, бухгалтера, працівника складу і водія. Дитячий пластилін вимагатиме ще й участі дизайнера.

Стартовий капітал складе близько 1 100 000 рублів. Цієї суми достатньо для придбання обладнання, транспорту, витратних матеріалів, оплати послуг юристів. При цьому не потрібно забувати про щомісячні витрати на зарплату (близько 200 000 рублів), оренду (75 000) та інші витрати. Окупність досить оперативна — термін складе приблизно 9 місяців при доході в розмірі 170 000 рублів щомісяця.

Share your thoughts