Виробництво пластикових відер

Відра з пластику застосовують повсюдно. На виробництві цих нехитрих, але вкрай затребуваних побутових виробів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пластмасові відра вважаються екологічно чистої і безпечної харчової тарою. Для їх виготовлення використовується гранульоване сировина — нейлон, поліпропілен, або поліетилен. Для благоустрою виробничого цеху потрібно закупити основне обладнання: термопластавтомат, прес-форми, шаблони для ручок і кришок, вакуумний завантажувач, промислові холодильники, згинальний апарат, верстат для друку. Загальна вартість нового комплекту сягає 3 мільйонів рублів. Але цілком реально і рентабельно закупити б/в агрегати.

Враховуйте витрати на сировину: вартість 1кг харчового поліетилену, наприклад, починається від 35 рублів і доходить до 75 рублів, залежно від якості.

Виробничий цех може бути невеликим, від 30 кв. м. Але він в обов’язковому порядку повинен бути оснащений всіма видами комунікацій. Практика показує, що, вклавши в підприємство з виготовлення пластикових відер близько 6 мільйонів рублів, ви зможете повернути всі витрати вже через 2,5-3 роки. Проблем з пошуком каналів збуту в цій справі не виникає.

Цікаво, що подібним бізнесом можна зайнятися буквально на своїй присадибній ділянці. Головне — наявність відповідного приміщення.

Share your thoughts