Виробництво пластикових пляшок

Пластикова пляшка — незамінна для сучасних виробників тара. Але ж і її хтось повинен виготовляти! Так ось на виробництві подібної упаковки можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пластикова упаковка у формі пляшки користується незмінним попитом завдяки доступній вартості і зручності застосування. Сировина для виробництва ПЕТ-пляшок коштує недорого, тому бізнес характеризується високою рентабельністю (до 100 %). Але потрібно зазначити, що вкладення на старті все ж будуть чималими.

Найбільша стаття витрат — це обладнання. Обов’язково доведеться придбати преформи (основи), велику піч, раздувочные машини, подвійну прес-форму. Звичайно, не обійтися без повноцінної виробничої лінії. Її комплектація залежить від обраного виробником методу виготовлення пляшок. Таких методів кілька, тому вивчіть кожен з них і визначтеся, що вам більше підходить.

Для обслуговування самої примітивної виробничої техніки знадобиться не менше 3-х працівників у зміну. Площа цеху буде близько 100 кв. м. Працюючи позмінно, міні-завод зможе випускати до 200 000 пляшок щомісяця. Середньостатистична чистий прибуток при такій кількості становить 350 000 рублів. Початкові вкладення окупаються за 10 — 14 місяців.

Share your thoughts