Виробництво піноскла

Питання енергозбереження в умовах сьогодення стоїть гостро як ніколи. Винаходяться все нові унікальні теплоізоляційні матеріали, одним з який сьогодні вважається піноскло. Конкуренція в галузі виробництва піноскла в нашій країні практично дорівнює нулю, тому зайняти гідне місце в цій ніші не складе труднощів навіть починаючому бізнесменові.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Піноскло володіє цілим рядом переваг, у числі яких міцність, довговічність, низька маса, вогнестійкість, екологічність, стійкість до корозії та впливу хімічних речовин, зручність монтажу, відмінний рівень теплоізоляції.

Технологія виготовлення спіненого скла досить проста. Спочатку подрібнене скляне сировина плавиться при температурі в 1000 ⁰ С, потім його наповнюють повітряними бульбашками і поступово охолоджують до моменту затвердіння.

В якості сировини доцільно використовувати відходи склотари. Спочатку їх подрібнюють, потім миють, сушать, змішують з піноутворювачем і мелють.

Повноцінна виробнича лінія, здатна видавати до 300 кг піноскла протягом години, обійдеться підприємцю в 3 мільйони рублів (не менше). Незважаючи на значний стартовий капітал, всі вкладення окупаються вже через 2-3 роки.

Share your thoughts