Виробництво піноізолу

Піноізол — унікальний матеріал, широко відомий своїми теплоізоляційними і звукоізоляційними властивостями. Відкривши власне виробництво піноізолу, можна забезпечити себе високою і стабільною прибутком в найкоротші терміни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для виробничого цеху достатньо площі 70 кв. м. Приміщення повинно бути оснащене усіма комунікаціями. Обслужити повноцінну лінію цілком може бригада всього з 2-х робочих. При цьому особливої кваліфікації від них не вимагається, всім тонкощам можна навчитися буквально за тиждень.

Сума стартового капіталу, за попередніми підрахунками, складе близько 400 000 рублів. Цього достатньо і для придбання обладнання, та для придбання вихідної сировини, і для оформлення компанії, і для виплати першої зарплати співробітникам. Рентабельність оцінюється в 51 000 рублів (це мінімальна чистий щомісячний прибуток).

Якщо маркетингова кампанія була побудована правильно, і канали збуту налагоджені досить добре, то все підприємство окупить себе вже протягом 6-7 місяців роботи. Щоб зробити грамотну рекламу, краще звернутися за послугами до професіоналів в даній області і витратити на це додатково 20-25 000 рублів.

Share your thoughts