Виробництво підшипників

Підшипники присутні в конструкції дуже багатьох механізмів. Це одна з найважливіших деталей автомобіля. Виробництво підшипників кочення підшипників ковзання може принести підприємцю стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Практика показує, що найбільший прибуток приносить виготовлення підшипників кочення, але обидва виду продукції затребувані однаково. Для реалізації проекту буде потрібно приміщення площею 200 кв. м. Штат персоналу для масштабного виробництва буде досить великим. Колектив складається з електромонтерів (8 осіб), електриків (4 людини), майстрів-верстатників (32 людини), інженерно-технічних фахівців (8 осіб).

Вартість обладнання дуже висока. Повноцінна лінія обійдеться підприємцю, як мінімум, в 200 000 доларів. Терміни окупності визначити на початковому етапі досить складно. У середньому, собівартість однієї одиниці товару становить 1,9 долара. Продається продукція в 2,5-3 рази дорожче. Якщо в місяць виготовляти не менше 14 000 підшипників, то повернути всі інвестиції реально за період від 3,5 до 5 років.

Share your thoughts