Виробництво підгузників

Одноразові підгузники — один з найбільш популярних сьогодні гігієнічних товарів. Молоді батьки готові викладати істотні суми з сімейного бюджету, щоб забезпечити комфорт своєму чаду і собі. Тому виробництво підгузників є вкрай перспективною бізнес-ідеєю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно зазначити, що конкуренції серед вітчизняних виробників такої продукції практично немає. Основна маса ринку зайнята зарубіжними компаніями. Їх товар, як відомо, коштує недешево, а якість при цьому на висоті далеко не завжди. Якщо запропонувати російським покупцем реально якісний продукт за доступною вартості, то цілком можна обійти західних «суперників».

Повноцінна виробнича лінія коштує недешево, але такі агрегати здатні виготовляти одночасно кілька розмірів підгузників. Ціна на нове устаткування середньої продуктивності починається від 5 мільйонів рублів. Щоб заощадити, можна віддати перевагу б/у варіантами.

Схема виробництва ідентична практично в усіх випадках. Різниця полягає лише у виборі матеріалів та наповнювачів. Використовуйте сировину тільки найвищої якості. Закуповувати його можна як в Росії, так і за кордоном. Створіть власний унікальний «рецепт», потім проаналізуйте ціни постачальників і вибрати оптимальний варіант.

Щоб вивести свою продукцію на ринок, необхідно провести грамотну рекламну кампанію. Стати маркою, яка у всіх на слуху, нескладно, важливо утримати покупця. А це можливо тільки при високій якості виробів, що випускаються.

Загальна сума стартового капіталу складе не менше 15 мільйонів рублів. Орієнтовний термін окупності — 5 років. Цифри, звичайно, приблизні, але на них цілком можна орієнтуватися.

Share your thoughts