Виробництво піддонів

Дерев’яні палети (піддони) — незамінна деталь всіх великих складських приміщень. Використовуються вони абсолютно на будь-яких виробництвах, тому на виготовлення піддонів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відкрити власну справу можна навіть в гаражних умовах. В якості вихідного матеріалу зовсім не обов’язково брати хорошу деревину, підійде чорнолісся і обрізки. Для початку виготовляти піддони можна ручним способом, а із збільшенням прибутку вже подумати про придбання якісної автоматизованої установки.

Правда, зовсім без початкового капіталу не обійтися. Щоб заготовляти деревину, потрібно встановити у власному міні-цеху пару пилорам — стрічкового і махового типів, а також пару пневматичних молотів.

Класичні розмірні параметри дерев’яних палетів складають 100Х120Х12 см, але можна виготовляти нестандартні вироби під замовлення. Попит на ці вироби цілорічний і дуже стабільний, тому знайти клієнтів праці не складе.

Якщо є бажання організувати виробництво в промислових масштабах, слід подумати про придбання многопильного рамного верстата РМ-50. Продуктивність його дуже висока, але варто обладнання не менше півмільйона рублів.

Гідною прибутку поодинці отримати не вдасться, тому необхідно заручитися допомогою декількох робітників (5 підсобних і 4 сколотчиков).

Собівартість 1 піддону складає близько 120 рублів, реалізовувати ж вироби можна за ціною 200 рублів, отримуючи таким чином по 80 р з одного палета. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти 460 одиниць щодня, тобто щомісячний дохід при налагоджених каналах збуту складе близько 700 000 рублів.

Share your thoughts