Виробництво піддонів з нержавіючої сталі

Популярність дерев’яних піддонів поступово падає, і на зміну їм приходять аналогічні вироби з нержавіючої сталі. Металеві піддони характеризуються міцністю, довговічністю, зручністю в процесі експлуатації, тому на їх виготовленні можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно підшукати приміщення для цеху. Буде потрібно значна площа — не менше 500 кв. м. Здійснення виробничої діяльності неможливо без спеціалізованого обладнання електричного зварювання, верстата для свердління, машини для нарізання, пристрої для гнуття металу, верстата для шліфування та фарбувальної камери. Мінімальна загальна вартість комплекту складає близько 260 000 рублів. Кожний з агрегатів потрібно обслуговувати. Штат персоналу міні-заводу, що спеціалізується на виготовленні металевих піддонів, складається з зварника, фрезерувальника, маляра, збирача і вантажників.

Для демонстрації товару цільової аудиторії не обійтися без якісної реклами. Використовуйте всі доступні джерела, починаючи від Інтернету і закінчуючи розклеюванням оголошень. Обов’язково створіть сайт компанії.

Найвигідніший варіант реалізації готової продукції у цій сфері — оптові продажі. Пропонуйте піддони з нержавійки в будівельні магазини, а також власникам великих промислових підприємств і транспортних компаній. Вартість одного виробу починається від 4500 рублів. Навіть продаючи в роздріб 100 піддонів щомісячно, можна отримати 450 000 рублів доходу. При таких обсягах продажів стартові вкладення в розмірі 6 мільйонів рублів гарантовано окупляться протягом 1 року роботи.

Share your thoughts