Виробництво пестицидів

Пестициди стали невід’ємним атрибутом рослинницького господарства. Фермерство розвивається прискореними темпами, і коштів для боротьби з різними шкідниками потрібно все більше. Саме тому виробництво пестицидів вважається одним з найбільш перспективних видів бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Форми випуску пестицидів різні. Це і порошки і таблетки, і суспензії, і гранули. Перед тим, як приступити до реалізації проекту, чітко визначтеся з асортиментом — від цього буде залежати тип обладнання, що купується.

Площа виробничого цеху буде не менше 400 кв. м. Особлива увага приділяється облаштуванню вентиляційної системи, так як належить робота з небезпечними для здоров’я речовинами. Сьогодні у продажу є автоматизовані лінії, здатні виготовляти пестициди різних видів. Коштують вони, звичайно, недешево. Китайське обладнання оцінюється в 30 000 доларів, а більш якісне європейське, як мінімум, в 2 рази дорожче.

Повноцінний комплект складається із машини для подачі сировини, дозатора, камери для помелу, сушильної шафи, насоса, змішувачів, пристрої для диспергування, фільтрів, гомогенізатора, сіяча, контейнерів, лінії заповнення, дозування і упаковки.

На закупівлю сировини піде не менше 6000 доларів. В цьому випадку доцільно віддати перевагу закордонним постачальникам.

Загальна сума стартового капіталу складе 100 000 доларів. Рентабельність бізнесу оцінюється на 20-30%. При налагоджених каналах збуту вкладення окупляться через 1,5-2 роки.

Share your thoughts