Виробництво перфорованого кріплення

Попит на найрізноманітніші кріпильні елементи стабільно високий. Особливо затребуваний так званий перфороване кріплення, на виготовлення якого можна побудувати перспективний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основний виробничий матеріал — це оцинкована сталь. Технологія виготовлення проста: спочатку сталеві листи готуються, потім з них нарізаються заготівлі певних розмірів, а з цих заготовок вже формують та отримують кріпильні елементи. Для виконання всіх цих етапів потрібно придбати спеціалізоване обладнання, вартість якого починається від 700 000 рублів. В комплект входять розмотувач, верстат для гнуття профілю, автомат для нарізки, координатно-пробивні машина, приймальний стіл. Це те, що стосується невеликого цеху. Якщо плануються крупномасштабые обсяги виробництва, краще придбати потужну автоматизовану лінію за 2 — 3 мільйони рублів.

Цільова аудиторія початківця бізнесмена досить широка, але ставку потрібно робити, в першу чергу, на оптових покупців і шукати постійних клієнтів серед них. Рентабельність бізнесу оцінюється в 40-50%. Перфоровані кріплення не можна назвати занадто дешевим товаром, тому, якщо налагоджені канали збуту, то окупність настане досить швидко.

Share your thoughts