Виробництво перепелиного яйця

Перепелині яйця завжди вважалися делікатесом, але сьогодні цей продукт доступним для широкої аудиторії покупців. Звичайно, часи, коли яйця перепелів були рідкістю, давно пройшли, але попит і сьогодні перевищує пропозицію. Тому відкриття власного виробництва перепелиних яєць здатне принести підприємцю високий і стабільний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, щоб реалізувати проект, необхідно організувати повноцінну птахоферму (побічним продуктом в цьому випадку буде перепелине м’ясо). Зробити це можна і в домашніх умовах. Перепілки мініатюрні. Щоб містити до 100 птахів, вистачить однієї клітини розміром 120×60×180см.

Щомісяця від однієї несучки можна отримувати дот 20 яєць. Тобто в ідеальних умовах 100 птахів будуть приносити до 200 яєць щомісяця. В цілому, обсяги виробництва залежать тільки від кількості перепілок.

Вартість перепелиних яєць варіюється від регіону до регіону. Практика показує, що фермерський бізнес такого типу завжди окупається дуже оперативно, незалежно від розмірів вкладень. Тому починаючим підприємцям неодмінно варто спробувати зайняти частину цієї ніші.

Share your thoughts