Виробництво пеплоблоков

Люди, що проживають в регіонах з великим числом родовищ вулканічного попелу, прекрасно знають, що з цієї сировини роблять унікальний будівельний матеріал блочного типу. На виробництві пеплоблоков можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цей проект ідеально підходить тим, хто планує запустити виробництво не далі, ніж за 150 км від попелястого родовища. Розміри стартового капіталу складають близько 1,5 мільйона рублів. Цих грошей вистачить на оренду приміщення (60 кв. м), закупівлю виробничої лінії і сировини, проведення рекламної компанії та формування початкового зарплатного фонду.

Процес виробництва поділяється на кілька етапів. Спочатку попіл поставляється в цех, потім просіюється і сортується. Потім за допомогою сировини готується розчин, він формується, пресується висушується. Готові блоки шліфуються. В результаті виходить міцний будівельний матеріал, який в кілька разів тепліше і легше традиційної цегли.

Цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це приватні будівельні бригади, магазини стройтоваров, торгові бази. Практика показує, що попит на пеплоблоки, незважаючи на їх відносну новизну для ринку, високий і продовжує рости. Рентабельність бізнесу оцінюється в 20%. Якщо канали збуту чітко налагоджені, то окупити вкладення можна через 5-6 місяців.

Share your thoughts