Виробництво пемзи

Всім відома пемза — це не тільки натуральне природне копалина. Це ще і популярний в косметології продукт, на виробництві якого можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що сучасна косметична пемза, як правило, виготовляється за допомогою синтетичних полімерних матеріалів, таких як пінополіуретан.

Виробнича технологія досить проста і зрозуміла. Для початку вихідна сировина розплавляється і ретельно вимішується, потім до нього підливають певну кількість води, щоб домогтися потрібної щільності. Після цього відбувається хімічна реакція, під час якої виділяється вуглекислий газ. Газові бульбашки і роблять матеріал пористим.

Для виготовлення синтетичної пемзи випускаються автоматизовані виробничі лінії. Якщо стартовий капітал обмежений, можна придбати обладнання китайського виробництва. Як показує практика, воно справляється досить непогано і коштує при цьому в рази дешевше європейських аналогів.

Якісна косметична пемза гіпоалергенна, не токсична, м’яко впливає на шкірні покриви. Завдяки синтетичному складом їй не страшні хвороботворні бактерії і грибки — вони просто не живуть на штучній поверхні. Такий продукт коштує недорого, тому канали збуту знаходяться завжди. При грамотному підході всі інвестиції окупляться через 6-9 місяців.

Share your thoughts