Виробництво печива «Горішки»

Печиво у вигляді горішків з начинкою — улюблене ласощі, знайоме багатьом з дитячих років. Колись наші мами і бабусі випікали такі кулінарні шедеври на власних кухнях за допомогою спеціальних форм. Сьогодні ж для виробництва «горішків» випускаються автоматизовані лінії. Незважаючи на досить велику кількість компаній, що займаються виробництвом такого печива, попит досі перевищує пропозицію. Так що для підприємців-початківців всі шляхи відкриті!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту необхідно орендувати просторе приміщення і закупити спеціалізоване обладнання — тістомесильную машину, потужну піч, промисловий міксер, верстат для ділення тіста на порції, пакувальний верстат, кондитерський шприц та інші дрібні вузли.

Розміри стартового капіталу залежать від запланованих масштабів виробництва. Звичайно, чим вище продуктивність обладнання, тим воно дорожче. У середньому, потрібно близько 2 мільйонів рублів. Якщо продукція дійсно якісна і смачна, то попит на неї буде завжди і пошук каналів збуту складності не представляє. Прогнозовані терміни окупності — 1,5-2 року.

Share your thoughts