Виробництво пазогребневих плит

Пазогребневі плити, тобто плити з гіпсу, на торцях яких є пази й гребені для стиковки, користуються величезним попитом в будівельній сфері. На виробництві цього зручного практичного та функціонального матеріалу можна побудувати прибутковий бізнес.

В якості основного виробничого сировини виступають гіпс, вода, піноутворювач, а також речовини, що уповільнює «схоплювання». Ці продукти дуже доступні і недорогі, тому собівартість пазогребневі плити невелика. З обладнання потрібні дозатори, змішувачі та форми. Технологія виробництва гранично проста: спочатку суміш заготовляють, потім розливають її за формами, витримують деякий час до повного застигання і витягують вже готовий виріб.

На організацію невеликого цеху доведеться витратити не більше 500 000 рублів. Якщо ж плануються великі виробничі масштаби, то доцільно зайнятися пошуками автоматизованої лінії. Вартість такого обладнання починається від 3 мільйонів рублів.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 100%. Тобто на виготовлення однієї плити йде 100 рублів, а вона продається вже за 200 рублів. Прибуток очевидна! Звичайно, терміни окупності прямо залежать від наявності каналів збуту, тому потурбуйтеся цим питанням в першу чергу.

Поділіться своєю думкою