Виробництво пазлів

Навіть з розвитком високих технологій пазли (розрізні картинки) не втрачають своєї популярності. Складанням шматочків картонній мозаїки, які складаються в єдиний сюжет, займаються сьогодні дуже багато. Саме тому виробництво пазлів може стати вигідною ідеєю для бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конкуренція в цьому виді діяльності на території Росії мінімальна. Основні постачальники розбірних картинок-пазлів знаходяться за кордоном — в Іспанії, Італії та Німеччини. Потрібно відзначити, що пазли можуть бути не тільки паперовими, але і дерев’яними, пластиковими, а також тривимірними. Їх частіше відносять до розряду сувенірних. Сьогодні нерідко великі компанії набувають подарункові промо-пазли, тобто корпоративні клієнти в цьому бізнесі теж мають місце бути.

Класичні пазли виготовляються за допомогою доступного типографського обладнання. Технологія виробництва проста. Спочатку дизайнер розробляє макет, потім вибране і оброблене зображення роздруковується, потім цілісне полотно ріжеться й упаковується. Звичайно, об’ємні і дерев’яні пазли виготовляють дещо іншими способами. Детальну інформацію в достатку можна знайти в мережі Інтернет.

Перед тим, як визначитися з асортиментом, уважно вивчіть ринок конкурентів у своєму регіоні. В середньому, для відкриття пазлового виробництва потрібно 700-800 тисяч рублів. За статистикою, терміни окупності досить оперативні, але все буде залежати від правильно продуманої маркетингової стратегії та ефективності пошуку клієнтів.

Share your thoughts