Виробництво паперових стаканчиків

Перспективним видом бізнесу сьогодні є виробництво стаканчиків з паперу. Звичайно, ця діяльність вимагає наявності досить значного капіталу на старті, але й окупаються вкладення оперативно. До того ж, щоб запустити власну справу, не потрібно володіти спеціальними знаннями.

Незважаючи на велику різноманітність одноразового посуду на полицях магазинів, ринок паперової продукції цього типу практично не зайнятий. Тобто конкуренція мінімальна, а попит при цьому цілорічний.

Паперові стаканчики виробляються з спеціалізованого ламінованого картону. Щоб надати форму виробу, використовується технологія ультразвукового або термічного зварювання. Процес повністю автоматизований, тому високої кваліфікації від працівників не вимагається. Найпопулярніший товар — стакани об’ємом 200 і 300 мл, які активно застосовуються в вендингової торгівлі. Тому зосередьте першочергову увагу на цій групі виробів.

Вартість повноцінної виробничої лінії залежить від її комплектації та продуктивності. Середній цінник встановився на рівні 1 мільйона рублів (європейські бренди) і 600 тисяч рублів (китайські аналоги).

Фахівці стверджують, що навіть новачок у справі виготовлення паперових склянок цілком може розраховувати на щомісячний прибуток у розмірі 300-500 тисяч рублів. Звичайно, доходи залежать від того, наскільки грамотно налагоджені канали збуту. У будь-якому випадку, стартові вкладення в розмірі 1 мільйона рублів абсолютно точно окупляться вже у перші 6 місяців роботи підприємства. Додатково можна заробляти, розміщуючи на своїй продукції рекламу сторонніх компаній.

Share your thoughts