Виробництво паперових стаканчиків

Перспективним видом бізнесу сьогодні є виробництво стаканчиків з паперу. Звичайно, ця діяльність вимагає наявності досить значного капіталу на старті, але й окупаються вкладення оперативно. До того ж, щоб запустити власну справу, не потрібно володіти спеціальними знаннями.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Незважаючи на велику різноманітність одноразового посуду на полицях магазинів, ринок паперової продукції цього типу практично не зайнятий. Тобто конкуренція мінімальна, а попит при цьому цілорічний.

Паперові стаканчики виробляються з спеціалізованого ламінованого картону. Щоб надати форму виробу, використовується технологія ультразвукового або термічного зварювання. Процес повністю автоматизований, тому високої кваліфікації від працівників не вимагається. Найпопулярніший товар — стакани об’ємом 200 і 300 мл, які активно застосовуються в вендингової торгівлі. Тому зосередьте першочергову увагу на цій групі виробів.

Вартість повноцінної виробничої лінії залежить від її комплектації та продуктивності. Середній цінник встановився на рівні 1 мільйона рублів (європейські бренди) і 600 тисяч рублів (китайські аналоги).

Фахівці стверджують, що навіть новачок у справі виготовлення паперових склянок цілком може розраховувати на щомісячний прибуток у розмірі 300-500 тисяч рублів. Звичайно, доходи залежать від того, наскільки грамотно налагоджені канали збуту. У будь-якому випадку, стартові вкладення в розмірі 1 мільйона рублів абсолютно точно окупляться вже у перші 6 місяців роботи підприємства. Додатково можна заробляти, розміщуючи на своїй продукції рекламу сторонніх компаній.

Share your thoughts