Виробництво паперових серветок

Попит на паперові серветки стабільно високий. Цей товар доступний за ціною для пересічного споживача, тому навіть висока конкуренція починаючим підприємцям не особливо страшна — якісна продукція завжди знайде свого покупця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку визначтеся з асортиментом. Крім простих одношарових серветок білого кольору можна виготовляти багатошарові кольорові вироби з принтами, перфорацією і т. д. Основна цільова аудиторія бізнесмена — початківця- це магазини госптоварів, гіпермаркети, заклади громадського харчування, а також державні установи (школи, дитячі сади, лікарні).

Вартість вихідної сировини (паперу) невисока. Ціна тонни матеріалу починається від 25 000 рублів і може досягати 60 000 рублів, залежно від якості.

Вартість середньопродуктивної лінії мінімальній комплектації складає не менше 350 000 рублів. Таке обладнання може випускати до 200 виробів в хвилину.

Загальна сума стартових вкладення становить близько 800 000 рублів. Цього вистачить на закупівлю обладнання (500 000 рублів), папери, оплату оренди. Зарплата співробітників сюди не входить. Якщо канали збуту чітко налагоджені, то окупність буде швидкою — повернути всі інвестиції можна буде через 8-10 місяців.

Share your thoughts